PÁŤÁCI V RYTMU HUDBY

IMG 0705V pátek 16.6.2017 děti z pátých ročníků v rámci hodiny HV besedovaly s bývalým žákem naší školy Janem Flegrem (FASH FLAGA). Seznámily se se staršími a novodobými hudebními styly, jejich historií, tématy a výrazy, hudebními motivy a typickými nástroji daného stylu jako např. Jazz, Blues, Country, Disco, Drum n Bass, Dobstep, Elektro, House, Jungle, Trance, Funk, Hip-Hop, Rap aj. Děti se dozvěděly něco o tvorbě hudby, jak vypadá práce ve studiu, co je mix, mastering, hudební arange a jiné hudební pojmy z nahrávacího studia. Také se dozvěděly jak vzniká CD album, jak se natáčí videoklip a některé z jeho autorské tvorby také děti viděly. Děkujeme a přejeme mnoho inspirace v další hudební produkci!

Děti z 5.A, 5.B a 5.C

Počet návštěv - Dnes: 22 | Včera: 56 | Týden: 22 | Měsíc: 1444 | Celkem: 302038