Setkávání s rodiči

V rámci spolupráce s rodiči našich žáků chceme nabídnout odborná a tématicky zaměřená setkávání a spolupráci s rodiči jednotlivých ročníků.

Cílem této aktivity je poskytnout rodičům informace spojené s konkrétními tématy, témata mohou souviset s prevencí, modernizací škol a vzdělávacího systému. Důležitou součástí je diskuze zúčastněných rodičů s lektorem. Setkání se budou uskutečňovat přímo v prostorech školy. Rodičům bude v případě zájmu poskytnuta i odborná literatura.

První setkání proběhne 23.11.2017 pro rodiče žáků 1., 6.B, C, 9. tříd.

Jako první téma jsme zvolili:

1. ročníky – Psychohygiena – lektorka MUDr. Jana Šíchová – beseda o tom, jak správně nastartovat prvňáčka do školy, zásady správné domácí přípravy

6.B, C – Mezi stěnami – film a problematika šikany a kyberšikany – navazujeme na adaptační kurz a besedu o kyberšikaně – lektor Mgr. František Trampota

9. ročníky – Trh práce na Svitavsku – lektor Mgr. Tomáš Lorenc – beseda s informacemi o aktuální situaci pro absolventy na Svitavsku, jaké jsou možnosti na trhu práce, zvolit si to správné budoucí povolání

Rodiče budou informováni na stránkách školy, třídními učitelkami na Komensu, plakáty a letáčky. Věříme, že Vás zvolená témata osloví, zároveň prosíme o zpětnou vazbu náměty pro další setkávání. Tímto bych Vás, vážení rodiče chtěla pozvat na jednotlivá témata.

Mgr. Ludmila Haraštová

Počet návštěv - Dnes: 70 | Včera: 51 | Týden: 303 | Měsíc: 978 | Celkem: 301572