Informace ze školní družiny

Filmové představení „JÁ, PADOUCH 3“ se v pondělí dne 20.listopadu RUŠÍ!!! Peníze budou dětem následně vráceny.

Filmové představení VELKÁ OŘÍŠKOVÁ LOUPEŽ 2 ve středu 22. listopadu zrušené není – vybíráme 50 Kč.

Každý čtvrtek od 14:00 do 14:45 hodin (začínáme 7.12.2017) budeme se školní družinou chodit bruslit na zimní stadion. V případě zájmu dejte dětem vhodné oblečení, helmu, rukavice a brusle (brusle se mohou zapůjčit i přímo na místě za 20 Kč). Cena za bruslení je stanovena na 10 Kč. Nejedná se o výukové bruslení, proto prosím zvažte, zda je dítě schopné bruslit samo, případně s dopomocí hrazdy! Pedagogický pracovník se nemůže věnovat jednomu dítěti po celou dobu bruslení. Zájem nahlaste příslušné vychovatelce/vychovateli školní družiny nejpozději do úterý příslušného týdne. Maximální kapacita je 30 dětí, minimální 15 dětí. Děti po skončení bruslení budou odcházet zpět do školy nebo si je můžete vyzvednout na zimním stadionu. Návrat k pavilonu cca 15:20.

Počet návštěv - Dnes: 26 | Včera: 56 | Týden: 289 | Měsíc: 1331 | Celkem: 301925