Pohlazení pro maminky

Školní projekt Pohlazení pro maminky jsme zahájili již v lednu ve všech třídách 1. stupně výběrem textů vhodných pro recitaci. Každý žák si mohl najít text sám nebo ve spolupráci s učitelem vyhledat pro sebe ten nejvhodnější. V průběhu února, po nácviku výrazného a pěkného přednesu, probíhala ročníková předkola k výběru nejlepších recitátorů, kteří soutěžili ve školním kole recitace o postup do oblastního kola recitační soutěže. Soutěž se konala v CBM Polička 7. března 2018. Všechny děti se připravovaly velmi pečlivě. O tom, že své texty přednesly opravdu dobře, svědčí to, že si žáci naší školy odnesli z oblastního kola recitační soutěže 7 postupových míst do okresního kola a jedno čestné uznání. Všem zúčastněným blahopřejeme a postupujícím přejeme mnoho štěstí v dalším kole soutěže, které se koná 20.3.2018 ve Svitavách. Momentky ve fotogalerii. Výsledky:

Výsledky oblastního kola recitační soutěže:

0. kategorie – 1. ročník
1. m Pavel Vojtíšek M. Černík – Štěstí Postup