DĚJEPISNÁ SOUTĚŽ

p4180133Jako každý rok proběhla na naší škole soutěž zaměřená na historii a hledání informací v různých zdrojích. Letos se konal již 11. ročník pod názvem „Staň se pomocníkem historika“, kde se žáci seznámili s pomocnými vědami a vytvořili si rodokmen vlastní rodiny, erb, pečeť nebo listinu. 55 žáků ze 4. – 9. tříd zvládlo šest kol na vysoké úrovni. Někteří z nich dokonce s plným počtem bodů, M. Háp 4.C, Z. Stodolová 4.C, A. Žličař 4.A, B. Jelínková 5.A, J. Juránková 5.A, M. Kocandová 5.C, L. Kotvová 5.B, J. Slavíček 5.C, D. Šplíchal 5.A, S. Witz 5.A, T. Kocanda 8.A, M. Macháčková 9.B, S. Petrásová 7.A, A. Škorpíková 8.A a A. Vargová 8. A. Malí historici ze 4. tříd obdrželi drobné ceny, ti starší pojedou v květnu za odměnu na exkurzi do Památníku Ležáky. Těším se na spolupráci v příštím roce.

P. Vinařová

Další fotografie v galerii.

Počet návštěv - Dnes: 40 | Včera: 73 | Týden: 113 | Měsíc: 1155 | Celkem: 301749