Pasování prvňáčků 2018

Ve čtvrtek 11.10. v pohádkově laděné atmosféře s královnou, komornými a ceremoniářem proběhlo ve sportovní hale Masarykovy ZŠ SLAVNOSTNÍ PASOVÁNÍ PRVŇÁČKŮ.

Za zvuku fanfáry se úderem 10. hodiny otevřely dveře a do nich vstoupila v královském rouchu paní ředitelka. Děti prvních tříd, které z paní královny nespouštěly oči, se již nemohly dočkat chvíle, kdy onen okamžik propukne.

K samotnému přijetí do cechu školáckého nastoupili žáci 1.A, 1.B a 1.C v doprovodu 9. ročníků, které dodaly programu nepřehlédnutelnou kulisu. Při pohledu na deváťáky se mnohým dospělým vybavila skutečnost, jak čas ve školních lavicích rychle utíká.

Jednotlivé první třídy se předvedly připravenou básničkou. Následovalo podání ruky s paní ředitelkou a předání pasovací listiny.

O hudební zpestření se postaraly žákyně 9.B a 9.C, zpívající písně Z. Svěráka Dělání a Mravenčí ukolébavka. Nechybělo gymnastické vystoupení dívek 9.A, které dokázaly, že ani salta a přemety jim nejsou cizí. Třešničkou na dortu byly až neskutečné sportovní výkony chlapců z 9.A v podobě parkourových skoků a akrobatických prvků.

Nezbývá než popřát nastávajícím prvňáčkům hodně štěstí a úspěchů na jejich cestě školním životem.

Počet návštěv - Dnes: 44 | Včera: 50 | Týden: 251 | Měsíc: 1293 | Celkem: 301887