Bobřík informatiky 2018

V minulém týdnu se naši žáci zúčastnili již 11. ročníku soutěže Bobřík informatiky. V nejmladší kategorii 4.- 5. ročník si s úlohami nejlépe poradili a maximálního počtu získali: Kristýna Blandová (5.A), Tereza Kopecká (5.C) a čtvrťáci, kteří mohli soutěžit ve dvojicích: Tereza Šolcová s Danielou Klímovou (4.B), Filip Mlynář s Markem Klouzalem (4.B). V této kategorii bylo dalších 43 úspěšných řešitelů. V kategorii 6. - 7. ročníku si nejlépe vedli: Adam Havlík (7.A), Karolína Jašková (6.A), Klára Soukalová (7.A) a další 4 úspěšní řešitelé. Kategorii 8. - 9. ročníku vyhrál Michal Jílek (9.A) a na 2. - 3. místě se umístili Nikol Hlušičková (8.A) a Tomáš Mlynář (9.A). Tato kategorie měla celkem 16 úspěšných řešitelů.

- rk -

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 213 | Týden: 699 | Měsíc: 0 | Celkem: 208265