Sportovní lezení 2019

imageresizeV pátek 18.ledna 2019 se konalo okresní kolo v lezení na umělou stěnu v základní škole Na Lukách v Poličce. Naši školu reprezentovali po umístění v oblastním kole: Zuzana Stodolová, Adéla Biberlová, Marie Mourová a Tomáš Mlynář. 

Největší úspěch zaznamenala Zuzka Stodolová z 5.C, která se umístila v rychlosti i obtížnosti na 1. místě ve své kategorii. Adéla Biberlová z 5.A byla na 2. místě v rychlosti. Marie Mourová z 9.A obsadila 2. místo v rychlosti i obtížnosti. Tomáš Mlynář z 9.A skončil na 5. místě v rychlosti i obtížnosti. Všem blahopřejeme!!

Copyright © 2019 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 53 | Týden: 216 | Měsíc: 772 | Celkem: 159286