Péče o nadané žáky - polytechnické vzdělávání

P3110719Naše škola se zapojila do projektu IKAP – Podpora polytechnického vzdělávání. Tato aktivita si staví za cíl vznik sítě základních a středních škol, které budou vzájemně spolupracovat na podpoře polytechnického vzdělávání pedagogů prostřednictvím projektových dnů připravených pro žáky základních školy na školách středních. 

S vybranými žáky 7. tříd jsme již navštívili Gymnázium v Moravské Třebové, kde si žáci vyzkoušeli práci s mikroskopem, nebo si mimo jiné vytvořili jednoduché animace na počítačích. V rámci této činnosti se s žáky podíváme do Moravské Třebové ještě třikrát. 

 

Copyright © 2019 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 51 | Včera: 38 | Týden: 720 | Měsíc: 1610 | Celkem: 156289