OKRESNÍ KOLO CHEMICKÉ OLYMPIÁDY

V pondělí 4.3.2019 se na Gymnáziu v Poličce konalo okresní kolo Chemické olympiády. Ze školního kola postoupilo a naši školu reprezentovalo pět žáků z  9.A – Michal Jílek, Jindřich Jelínek, Tomáš Kocanda, Daniel Prchal a Anežka Vargová. V letošním 55. ročníku se nám velmi dařilo. Získali jsme první, druhé i třetí místo. Vítězem se stal Tomáš Kocanda, 2. místo obsadila Anežka Vargová a třetí příčku Michal Jílek. Dan Prchal a Jindřich Jelínek se stali úspěšnými řešiteli a obsadili 11. a 12. místo. Tomáš, Anežka a Michal postupují do krajského kola soutěže. Blahopřejeme a děkujeme všem za vzornou reprezentaci školy. Postupujícím budeme 22. března držet pěsti.

Počet návštěv - Dnes: 30 | Včera: 50 | Týden: 237 | Měsíc: 1279 | Celkem: 301873