Vybíjená žáků 4. - 5. ročníku - okres

imageresizeAimageresizeBV pátek 26.4.2019 se konalo okresní kolo vybíjené žáků 4. - 5. tříd v Litomyšli. Naši školu reprezentovala 2 družstva. Družstvo dívek: Tereza Kopecká, Rozálie Tobiášová, Šarlota Stýblová, Kateřina Soukalová, Aneta Zapletalová, Adéla Bieberlová, Markéta Dospíšilová, Nela Bulvová, Alexandra Šedajová, Aneta Šimonová, Adéla Hejtmánková. Děvčata se umístila na 2. místě. Gratulujeme!

Družstvo chlapců: Lukáš Martinů, Radim Andrlík, Vojtěch Kukla, Tomáš Jílek, Jiří Šícha, Vojtěch Král, Jakub Vraspír, Luboš Džerenga, Jakub Petrák,Tadeáš Jandera, Vít Pavlík. Chlapci se umístili na 3. místě. Gratulujeme!

Počet návštěv - Dnes: 31 | Včera: 56 | Týden: 294 | Měsíc: 1336 | Celkem: 301930