Pohlazení pro maminky 2019 – Dětská scéna

dscn0227I v měsíci dubnu pokračoval projekt Pohlazení pro maminky, ve kterém se žáci na slavnostní vystoupení pro maminky připravovali již od ledna. V okresním kole recitace získala nejlepší umístění Vanda Klusoňová, která byla se svým textem porotou nominována do krajského kola soutěže v Pardubicích. Adéla Nguyen získala za svůj přednes Cenu diváka. Ve velkém sále CBM potom vystoupili 24.4.2019 nejlepší recitátoři a zpěváci na představení Pohlazení pro maminky. Přišli je podpořit a vystoupit s nimi i nejlepší zpěváci z řad žáků II. stupně naší školy. Žáci sami na své vystoupení nakreslili a rozvěsili plakáty a vyrobili pro maminky kytičky na přivítanou. V druhé části programu vystoupili s pohádkou Sněhurka a sedm trpaslíků žáci třídy 4.B pod vedením své třídní učitelky Ivy Vytlačilové. Do představení se zapojili všichni žáci třídy a svými výkony strhli k potlesku celé publikum v sále. Momentky ve fotogalerii.

-sm-

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 74 | Týden: 309 | Měsíc: 984 | Celkem: 301578