Biologická olympiáda

Stejně jako každý rok, i letos na naší škole proběhla biologická olympiáda. Do okresního kola postoupili v mladší kategorii Adéla Bomberová a Tomáš Lněnička (oba ze 7. A) a ve starší Anežka Vargová, Michal Jílek (oba z 9. A).

Okresní kola se konala v Litomyšli. V mladší kategorii se Adéla umístila na 15. místě a Tomáš na 18., ve starší kategorii Anežka na 1. místě a Michal na 4. Anežka postoupila do krajského kola, ale kvůli kolizi termínu se soutěží Zlatý list se ho tentokrát nezúčastnila.

Všem účastníkům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy.

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 20 | Včera: 99 | Týden: 674 | Měsíc: 2836 | Celkem: 178122