Výtvarná soutěž ART-FLORAL-DESIGN

VV2Téma: Virtuální realita

Virtuální realita je nezbytnou součásti tématu „Future“. Žáci všech 7. ročníků zpracovávají tento námět v rámci tematickém plánu. Úkoly jsou motivovány virtuální cestou do vesmíru - malba, přistáním na planetě – kombinovaná technika, diskusí o fungování měst dnes a v budoucnosti, úvahou o člověku budoucnosti - ilustrace, objekt, fotozáznam , zpracováním designu oděvu budoucnosti – koláž, psaním tajné zprávy a šifry – grafická úprava písma a textu. Vyhlášení soutěže Střední školou vizuální tvorby v Hradci Králové bylo výzvou. Hodnocení pak odměnou za vynaložené úsilí.

Soutěže se zúčastnilo 12 žáků, 5 z nich získalo tato umístění:

Jméno umístění kategorie Název Škola
Daniela Soukalová 2. místo Kresba nebo malba ZŠ Masarykova, Polička
Štěpán Klusoň čestné uznání Kresba nebo malba Člověk budoucnosti ZŠ Masarykova, Polička
Daniel Franke 1. místo Fotografie Železňáci  FOTOGRAFIE ZŠ Masarykova, Polička
Tomáš Alexandr Hanidžiar 3. místo Fotografie Železňáci  FOTOGRAFIE ZŠ Masarykova, Polička
Vojtěch Koráb čestné uznání Fotografie Železňáci  FOTOGRAFIE ZŠ Masarykova, Polička

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 129 | Týden: 275 | Měsíc: 3248 | Celkem: 178534