Poznávací zájezd Londýn 2019

20190627 192333 collageV pondělí 3.6.2019 jsme se vydali na poznávací zájezd do Velké Británie. První den nás čekala dlouhá cesta autobusem. Druhý den jsme navštívili Londýn, kde jsme si prohlédli Parlament, Westminster Abbey, Downing Street, Buckingham Palace, The Mall, Trafalgar Square a další památky. Nezapomněli jsme se projet po London Eye a přejít nultý poledník. Třetí den jsme navštívili lázeňské městečko Bath. Lázně tam už využívali dávní Římané. Potom jsme navštívili jeskyně Cheddar Gorge, které se používali k dozrávání sýrů. Čtvrtý den byl asi nejzajímavější. Navštívili jsme Legoland. Tam jsme vyzkoušeli různé atrakce a mohli jsme se podívat na různé miniaturní verze památek z celého světa. Poté jsme vyrazili do studií Harryho Pottera. Nakonec nás čekala dlouhá cesta domů.

Žáci 9.A

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 1 | Včera: 43 | Týden: 139 | Měsíc: 366 | Celkem: 198843