Čtvrťáci a Abeceda peněz III

img 0546img 20190909 105754Naše práce v projektu se po třech měsících chýlí ke konci. Výrobky, které jsme vyráběli, je teď třeba pěkně zabalit a označit štítky. Musíme se také rozhodnout o ceně, za kterou je budeme prodávat. Každá třída připravuje na svoji akci plakáty a pozvánky. Zákazníci, kteří přijdou na náš jarmark na náměstí před Českou spořitelnu, se mohou těšit na spoustu vánočních drobností, svícínky a různé ozdoby. Připravujeme také pro každého něco dobrého, např. perníčky, cukroví, bylinkové čaje a křížaly. Na zahřátí budeme nabízet čaj či kávu. Jarmark doprovodíme krátkým programem. Přijďte si nakoupit vánoční dárečky a užít si s námi předvánoční čas. Kotvičky z Poličky ze 4.C pořádají svůj jarmark ve středu 4.12.2019 od 13.30 h a Šikovné ručičky z červené školičky vás zvou v pondělí 16.12.2019 také od 13.30 h. Děti za vydělané peníze plánují koupi Opravdového dárku potřebným do Afriky a chtějí přispět na péči o zvířátka v záchranné stanici Pasíčka a Vendolí. Rády by také uskutečnily společný výlet za poznáním.

Momentky ve fotogalerii.

Počet návštěv - Dnes: 36 | Včera: 50 | Týden: 243 | Měsíc: 1285 | Celkem: 301879