Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

10. prosince 2019 se naše tři žákyně K. Machová, A. Soukalová a A. Vajsová zúčastnily regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR, které se konalo na SPŠCH v Pardubicích. Ve znalostech z chemie celkem soutěžilo 441 žáků ze základních škol pěti krajů – Pardubického, Královéhradeckého, Libereckého, Středočeského a Kraje Vysočina. Do finále mezi 34 nejlepších se podařilo postoupit A. Vajsové. Moc blahopřejeme.

Ve finále na ni a její soupeře čekala práce v laboratoři. Regionální finále se uskutečnilo 15. ledna opět na SPŠCH v Pardubicích. Na výsledky si ale musíme počkat až do 18. března. V tento den se v ABC klubu v Pardubicích uskuteční slavnostní vyhlášení výsledků a předávání cen. Akce bude mít charakter opět zábavného odpoledne a žáci se mohou těšit na atraktivní ceny.

Počet návštěv - Dnes: 27 | Včera: 47 | Týden: 167 | Měsíc: 1131 | Celkem: 300502