„KETKY“- (KET FOR SCHOOLS)

IMG 20191214 105413V sobotu 14.12.2019 sedm žákyň z 9.A skládalo v Brně mezinárodní jazykovou zkoušku v angličtině KET FOR SCHOOLS. Tato zkouška se skládá ze tří částí: writing and reading, listening a speaking. Na tuto zkoušku jsme se v rámci kroužku připravovaly pravidelně hodinu týdně od šestého ročníku. V běžných hodinách angličtiny plnily navíc různé úkoly a cvičení, které rozšiřovaly jejich znalosti a schopnost komunikovat v angličtině. Strávily spoustu času studiem různých materiálů, poslechů a konverzace. Jejich obrovské úsilí se nakonec vyplatilo, neboť všechny žákyně zkoušku úspěšně složily. Julie Gebová a Aneta Soukalová dokonce získaly maximum bodů, Vendula Andrlíková a Zuzka Macháčková ztratily jediný bod. Pět žákyň dosáhlo jazykové úrovně B1 a další dvě bez problémů dosáhly požadované úrovně A2. Všem žákyním velice blahopřejeme k úspěšnému složení zkoušky. Takto vynikajících výsledků jsme dosáhly poprvé.

Počet návštěv - Dnes: 74 | Včera: 51 | Týden: 307 | Měsíc: 982 | Celkem: 301576