Zprávy z Cestovní kanceláře ČR

jesenikyV září jsme si v naší třídě IV. B zřídili vlastivědnou cestovní kancelář. Navázali jsme tak na loňskou „prvoukovou“ cestovku Sluníčko, se kterou jsme procestovali Poličku a její okolí.

Kluci a děvčata se změnili na průvodce po ČR, vytvořili velké barevné plakáty plné fotografií a pohledů. Při školním vyučování jsme stihli procestovat všechny kraje ČR, jejich zajímavá místa a krajská města. Nejvíce jsme se věnovali našemu Pardubickému kraji. Výlety do jednotlivých pohoří pořádáme nyní - v mimořádné situaci při online výuce. Hodiny se tak proměňují v besedy o cestovatelských zážitcích malých cestovatelů.

Až se vrátíme do školy, uspořádáme výstavu, na kterou vás rádi pozveme.

Za CK ČR  Ju

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 4 | Včera: 109 | Týden: 674 | Měsíc: 2649 | Celkem: 222642