Spolek přátel a absolventů Masarykovy základní školy v Poličce

Vážení rodiče,
obracíme se na Vás s žádostí o spolupráci týkající se vytvoření a přijetí nových stanov Spolku přátel a absolventů Masarykovy základní školy v Poličce (dále jen Spolek). Historie Spolku sahá dávno do minulosti, kdy při škole pracovalo SRPŠ. Před vstupem školy do právní subjektivity bylo přetransformováno v občanské sdružení pod názvem Spolek..., toto pojmenování bylo shodou náhod zvoleno velmi dobře, protože současná právní úprava týkající se bývalých občanských sdružení stanoví nutnost použít v názvu slovo Spolek. Informace o činnosti Spolku naleznete v záložce "součásti školy". Současné vedení Spolku vyvěsilo na toto místo k nahlédnutí nové stanovy, které předkládá široké členské základně a po odsouhlasení budou odeslány příslušnému rejstříkovému soudu.

Tímto oslovujeme rodiče (zákonné zástupce) našich žáků, kteří mají zájem pracovat v Radě spolku, aby kontaktovali třídní učitele jejich dětí v rámci dubnového informačního  odpoledne nebo přímo členy Výboru spolku, kterými jsou Hana Spálenková, Gabriela Hradecká, Helena Karlíková, Hana Andrlíková, Lenka Novotná, Lenka Cechová a Karel Neřold.

Školský portál Pardubického kraje  OP vzdělávání   logolink MSMT VVV hor barva cz vyrez

Masarykova základní škola Polička

nábřeží Svobody 447