Výsledky Matematického klokana za okres Svitavy

Výborných výsledků v Matematickém klokanu dosáhla naše škola v porovnání se svými vrstevníky v okrese Svitavy: v kategorii Cvrček se na 3. místě umístila Adéla Nguyen ze 3.B, v kategorii Benjamín patří Adamu Havlíkovi 4. místo a Viktoru Olšinárovi 5. místo. V kategorii Kadet skvěle uspěli 3 žáci: 3. místo Michal Jílek, 5. místo Anežka Vargová a 9. místo Tengler Jáchym.

Výsledky Matematického klokana za Pardubický kraj

Gratulujeme Adamu Havlíkovi k 9. místu, kterého dosáhl mezi všemi zúčastněnými žáky z celého Pardubického kraje v kategorii Benjamín.

                                   Blahopřejeme k výborným výsledkům.  Kabinet matematiky

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 37 | Včera: 182 | Týden: 394 | Měsíc: 3304 | Celkem: 216217