Projektové dny – FInanční gramotnost, čtvrtý ročník

gramotnostVe dnech 11.6., 14.6. a 15.6. absolvovali žáci tříd 4.A, 4.B a 4.C projekt věnovaný finanční gramotnosti:

Navázali jsme na školní učivo matematiky. Školitel pan Mužík nás naučil rozeznávat příjmy a výdaje. V týmech jsme plnili praktické úkoly o hospodaření rodin a jejich rozpočtu. Navrhli jsme si vlastní bankovky a pochopili jsme, že penězi nemáme plýtvat. Děkujeme za zmrzlinu a za peněžní odměnu, kterou obdržely jednotlivé týmy za svoje výkony. Projekt jsme si moc užili a těšíme se do 5. třídy na pokračování.

Za čtvrťáky Adélka ze 4.B

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 31 | Týden: 213 | Měsíc: 838 | Celkem: 274727