ZDRAVOHRÁTKY

Žáky devátých tříd už brzy čeká rozhodování o tom, na jakou střední školu podají přihlášku ke studiu, a s tím spojené úvahy nad budoucím povoláním. Proto se dívky, které by v budoucnu zajímala práce ve zdravotnictví, zúčastnily Zdravohrátek, které pořádala Střední zdravotnická škola ve Svitavách. Program akce byl rozdělen na dvě části. Dopolední praktická a naučná část probíhala nejen na půdě SZŠ, ale i v nemocnici. Odpoledne čekal na účastníky vědomostní kvíz.

V první náročnější části jsme byly velmi úspěšné - umístily jsme se na prvním místě a získaly sladkou odměnu. V druhé části záleželo hodně na štěstí a to nám tentokrát tolik nepřálo.

Akce se nám moc líbila. Získaly jsme nové informace nejen o škole, ale hlavně jsme si uvědomily, jak je práce ve zdravotnictví náročná a zároveň velmi důležitá a přínosná. 

Martina Lazorová, 9.A.

Copyright © 2021 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 146 | Včera: 151 | Týden: 297 | Měsíc: 4293 | Celkem: 258439