Lyžařský kurz

lvkDruhý lednový týden absolvovaly sedmé třídy lyžařský výcvik na poličské sjezdovce. Bezmála 80 dětí se celý týden pokoušelo proniknout do tajů lyžování. Lyžařský výcvik máme v paměti snad všichni. Umět lyžovat je společenská dovednost, popularita tohoto sportu stále roste. Snažili jsme se na svahu předat dětem základní názor na lyže, zimní přírodu, trochu je rozpohybovat, zlepšit jim náladu a krůček po krůčku je nadchnout pro volnočasové lyžování. Na závěr kurzu žáci poměřili síly ve slalomu. Každé družstvo mělo svého vítěze. Na prvních příčkách se umístili: Petr Schwach, Jan Pavlík, David Navrátil, Štěpán Lálík, Dominik Husák, Kryštof Havlík, chlapcům nejvíce konkurovala Adéla Honzálková. Děkujeme TJ Spartaku Polička, oddílu lyžování, který nám připravil opravdu skvělé podmínky pro týdenní kurz.

har

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 31 | Týden: 213 | Měsíc: 838 | Celkem: 274727