Vánoční den v kuchyni 8.D

Na začátku dne jsme se sami rozdělili do skupin. Paní učitelka Rambousková nám rozdělila těsta na vanilkové rohlíčky a perníčky, které jsme následně začali zpracovávat. Válení a vykrajování nám šlo na výbornou. Ovšem pak přišla těžší část, a jak všichni víme, Vánoce se bez spáleného cukroví neobejdou. Nic co by pocukrování nespravilo! Potom, co jsme se přejedli výborným cukrovím, byla potřeba ho zapít.

Rozdělili jsme se tedy na dvě poloviny a uvařili si nealkoholický punč a nealkoholický svařák. Nemohli jsme zapomenout ani na paní učitelky, učitele a asistenty a odnesli jsme jim malou ochutnávku. Ti nám vždy poděkovali a velice si pochutnali. Vánoční den jsme ukončili hodinou chemie, která nešla jen tak vynechat.

Amálie Kneblová, 8.D

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 31 | Týden: 213 | Měsíc: 838 | Celkem: 274727