„Kuchtění s fantazií“ (VČ, PŘ, ČJ)

Ve čtvrtek 5. května si třída 5.B zpříjemnila vyučování zdravými dobrotami. Dvojice spolužáků si přinesly různé suroviny, které během dvou hodin dle hesla jíme i očima proměnily v zajímavé pokrmy jako například: ovocné košíčky s čokoládovým přelivem, sýrové toasty se šunkou a  lupeny ledového salátu, sýrové plachetnice, pyramidy ze zeleninových či ovocných špízů, sušenkové berušky s pribináčkem, chuťovky s výbornou česnekovou nebo vajíčkovou pomazánkou, chlebíčky s kvítky z ředkviček, toastové myšky, okurkové skřítky, jablečné kraby a hruškové myšky. Všichni kuchtíci bezpečně zacházeli s kuchyňskými nástroji, navzájem si vyměnili své výrobky a výborně si pochutnali. Na tyto činnosti navazovala slohová práce na téma recept.

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 40 | Týden: 185 | Měsíc: 6 | Celkem: 276423