Praha je zlatá loď, na památky v Praze choď … aneb výlet 8.D

Ve středu 8.6.2022 jsme s naší třídou vyrazili na školní výlet do Prahy. Někdo navštívil Prahu poprvé. České dráhy nás tentokráte dovezli bez zpoždění. V Praze jsme viděli: Václavák, Národní divadlo, Petřín, Pražský hrad, střídání hradní stráže, chrám sv. Víta, Karlův most, Staromák, Orloj a Palladium. Ještě jsme zapomněli na holuby. Moc se nám líbilo v Muzeu voskových figurín. Pomyslně jsme svačili na Kampě s naším rodákem Bohouškem Martinů před domem, kde bydlel jako student. Snědli jsme 4 řízky, 17 toastů, 4 bagety, rohlíky ze 4 kg mouky, kedlubnu, mrkev, jablka, banán, mandarinku, solené tyčinky, kyselé žížalky a utratili jsme poslední peníze v KFC a Mc Donaldsu. Chceš-li kafe ve Starbucksu, připrav si 150 Kč! Škoda, že jsme měli s sebou málo peněz, mohla na cestě zpět probíhat ve vlaku módní přehlídka.

Nikdo se neztratil, nikdo nebyl okraden, Eva si na eskalátorech udělala díry do boty, na schodech z Karlova mostu na Kampu je Teova otištěná zadnice. Ten, kdo byl unaven, brzy doma usnul, Radek plný zážitků usnul až v pět ráno.

Sláva nazdar výletu, nezmokli jsme a už jsme zase v pilné školní práci!

kolektiv 8.D

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 40 | Týden: 182 | Měsíc: 3 | Celkem: 276420