Přírodovědný program 4.C

V průběhu čtvrté třídy jsme v přírodovědě poznávali jednotlivé ekosystémy, seznamovali jsme se s rostlinami a živočichy, kteří v nich žijí, četli jsme knihy o přírodě, dívali se na videa a chodili na tematické vycházky. Naše pozorování jsme v červnu zakončili přírodovědným bádáním s paní Marcelou Feltlovou, která za námi dorazila do školy. S programem jsme nemuseli nikam daleko cestovat, využili jsme ke zkoumání blízké okolí školy a přírodovědné tabule umístěné na školní zahradě. Sbírali jsme různé zástupce hmyzu, které jsme pozorovali lupou. Zkoumali jsme na listech domečky žlabatky, pozorovali jsme první obyvatele hmyzího domečku a v závěru jsme zblízka prozkoumali i zástupce plžů. Program jsme si moc užili a těšíme se na viděnou v dalším školním roce!

Žáci 4.C a jejich třídní učitelka

Copyright © 2022 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 33 | Včera: 43 | Týden: 185 | Měsíc: 260 | Celkem: 279795