VÍTÁNÍ JARA

Ve středu 5. dubna 2023 žáci 2.A navštívili městskou knihovnu, kde se na půdě zúčastnili programu „VÍTÁNÍ JARA“. Po úvodním přivítání se děti rozdělily do skupin a začaly plnit připravené úkoly. Třídily a přiřazovaly větvičky z různých stromů k daným kartičkám. Aby si mohly lépe všímat i detailů, byly jim zapůjčeny lupy. Dalším úkolem například bylo pozorování semínek naklíčené čočky, která mohly sledovat zvětšená pod kamerou a také si je ochutnat. V poslední části programu se dozvěděly mnoho zajímavého o včelách a jejich důležité úloze v přírodě. Pod mikroskopem si prohlédly, jak vypadají křídla včely.

Děti si přírodovědný program užily a zábavnou formou se dozvěděly spoustu nových znalostí o přírodě. Děkujeme paní Marcele Feltlové za připravený program a těšíme se na další setkání. Momentky v galerii

žáci 2.A a paní učitelka

Počet návštěv - Dnes: 45 | Včera: 46 | Týden: 190 | Měsíc: 91 | Celkem: 302206