Okresní kolo Matematické olympiády 2023

mo logoDne 12.4.2023 se na Gymnáziu v Litomyšli konalo okresní kolo Matematické olympiády. Naše škola měla zastoupení ve všech třech kategoriích, tedy Z6 - Z8. V 6. ročníku obsadila 7. – 14. místo Kristýna Lašková, v kategorii 7. ročníků skončila na výborném 4. místě Adéla Fliedrová, která dosáhla na plný počet bodů, tedy 18, ale o jejím pořadí rozhodly výsledky školního kola. Dalšími řešiteli této kategorie Z7 byli: Tereza Cacková (6 .místo), která obdržela také maximální počet bodů, Michal Ptáček (11. místo) a Jaroslav Jaška (13. místo). Všichni jsou úspěšní řešitelé OK MO a žáci 7.A. V 8. ročníku vybojoval výborné 3. místo Stanislav Urban z 8.A. Dalším řešitelem ve stejné kategorii byl Matěj Chmel (5. místo) , Vratislav Jaška (6. místo) , úspěšnou řešitelkou se stala i Lucie Zerzánková z 8.A.

Všem řešitelům děkujeme a gratulujeme!

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 46 | Týden: 145 | Měsíc: 46 | Celkem: 302161