MOUDRÉ SOVIČKY

V tomto projektu sovičky doprovázely děti z 2.C ve všech vyučovacích hodinách. Přibližně měsíc se děti věnovaly tomuto projektu, který ukončily kompletací pracovních listů, obrázků a vyrobily si sovičkovou knihu. O sovách se dozvěděly z výukových programů na pc, z odborné literatury, časopisů a také zajímavé informace i s názornými ukázkami získaly na besedě s naší paní ředitelkou. Sovičky si také děti vyrobily z látek a papíru. Naučily se básničky, písničky, přečetly mnoho textů, počítaly, cvičily jógu, hrály hry, malovaly, to vše se soví tématikou. Věřím, že projekt děti nejen bavil, ale zanechal v nich i nějaké vědomosti a dovednosti, které uplatní v budoucím studiu i životě.

Děkujeme všem, kdo se na projektu podílel.

Včeličky

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 11 | Včera: 41 | Týden: 308 | Měsíc: 99 | Celkem: 299470