Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

janavojtavrataVe středu 21. března 2024 se v prostorách pardubického ABC Klubu konalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Od 11. ledna jsme netrpělivě čekali na umístění našich žáků Jany Kynclové, Vratislava Lašky a Vojtěcha Zédy, kteří postoupili do regionálního finále mezi 30 nejlepších mladých chemiků z pěti krajů. Ve finále soutěžili v praktických i teoretických dovednostech a znalostech z chemie. Dosáhli pěkných umístění.

Jana Kynclová si vybojovala 5. místo a postupuje do celostátního finále, Vojtěch Zéda 15. místo a Vratislav Laška 23. příčku. V hodnocení škol jsme obsadili 4. místo.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 13. června budeme Janě držet pěsti, neboť v tento den se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice bude konat republikové finále.

Výsledková listina, fotky, ceny na webové stránce:

Počet návštěv - Dnes: 43 | Včera: 45 | Týden: 160 | Měsíc: 714 | Celkem: 302829