Mc Donald´s cup 1. kategorie (1. – 3. třída)

img 7673Dne 13.5.2024 se konalo krajské finále školního turnaje Mc Donald´s cup v Pardubicích na bývalém druholigovém stadionu Pod Vinicí. Už úvod a slavonostní zahájení vnesklo do turnaje skvělou atmosféru, která se poté přelila na všechny hráče a hráčky. Naše škola se do krajského finále dostala po dlouhých letech a určitě neudělala ostudu. Žáci 1. – 3. ročníku obsadili 4. místo. Nutno podotknout, že je to 4. místo z celého Pardubického kraje. 3. místo nám uteklo o jeden jediný bod, kdy jsme v posledním zápase 10 vteřin před koncem vedli o jeden gol, ale nakonec jsme ještě inkasovali a zápas skončil remízou. 10 vteřin nás dělilo od krásného 3. místa. Bohužel, ale i takový je fotbal. Věřím, že si tato parta dětí v příštích letech bude mít šanci okusit znovu tento finálový turnaj a poprat se třeba i o svátek fotbalu v podobě republikového finále. Velké poděkování patří celé škole, která nás do tohoto turnaje přihlásila, dále organizátorům turnaje a hlavně hráčům a hráčkám naší školy, za vzorné reprezentování naší školy. Jako odměna jistě bylo setkání s ligovým hráčem FK Pardubice Michalem Hlavatým (nyní i v širší nominaci České reprezentace na EURO) a také maskotem Pardubického týmu – Perníčkem.

Budeme se těšit na další ročníky!                                                                                 Autor článku: Martin Opina

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 17 | Včera: 43 | Týden: 60 | Měsíc: 1052 | Celkem: 304676