Zlatá medaile z Olympiády mládeže pro naši školu

V Českých Budějovicích se uskutečnila největší sportovní událost pro mládež v ČR, a to Letní olympiáda dětí a mládeže. Do výběru Pardubického kraje byla nominována také atletka Lucie Jílková v běhu na 800 m a ve skoku do dálky.

Lucie po hladkém postupu z rozběhu na 800 m vyhrála i finále v novém osobním rekordu 2:16.66 a získala tak zlatou medaili na této malé olympiádě. Ve skoku do dálky prošla přes kvalifikaci do finálových bojů, kde skončila na dvanáctém místě.

Za své skvělé výkony byla v rámci výpravy Pardubického kraje oceněna jako jedna z nejúspěšnějších členek týmu.

Copyright © 2024 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 25 | Včera: 17 | Týden: 25 | Měsíc: 313 | Celkem: 305203