Dějepisná soutěž podeváté

p4270259Ve středu 27. dubna byly předány ceny za dějepisnou soutěž. Soutěž má 6 kol a probíhá od října do března, letos pod názvem Polička 750. Soutěže se účastní dobrovolně žáci 4. - 9. ročníků. V jednotlivých kolech odpovídají na otázky k danému tématu a vytvářejí nějaký praktický úkol, např. koláž, článek do novin, plakát nebo portrét. V letošním roce se věnovali dějinám města Poličky a založili si i vlastní město. Do konce vydrželo a úspěšně dokončilo 73 žáků. Nejúspěšnější byli: K. Báčová 4.C, I. Havlíková 4.C, M. Chalupník 4.B, K. Pavlíková 4.C, M. Sodomka 4.B, F. Harašta 5.A, Š. Jelínek 5.A, V. Klimešová 5. A, A. Krušinová 5.C, T. Kunčák 5.B, K. Machová 5.B, S. Petrásová 5.B, E. Šlosrová 5.B, M. Jílek 6.A, E. Sobolová 6.A, E. Benešová 8.C, V. Ondrák 8.C, T. Pantůčková 6.C a A. Vargová 6.A.

Všem děkuji ta účast. Momentky ve fotogalerii.

Mgr. P. Vinařová

Počet návštěv - Dnes: 47 | Včera: 29 | Týden: 323 | Měsíc: 224 | Celkem: 302339