Nejlepší mladý chemik ČR

IMG 0056Ve středu 15. března 2017 se v prostorách pardubického ABC Klubu konalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Od 19. ledna jsme netrpělivě čekali na umístění našich žáků Davida Zahradníka a Terezy Tutkové. Oba žáci postoupili do finále mezi 30 nejlepších z 5 krajů. Ve finále soutěžili v praktických i teoretických dovednostech a znalostech z chemie. David se posunul z  8. – 11. místa na 6. místo a postupuje do republikového finále. Terezka obsadila 26. místo. Oběma blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. V hodnocení škol jsme obsadili 8. místo. Davidovi budeme držet pěsti 13. června. V tento den se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice bude konat republikové finále.

Výsledková listina, fotky, ceny na webové stránce: www.mladychemik.cz

Počet návštěv - Dnes: 6 | Včera: 58 | Týden: 6 | Měsíc: 241 | Celkem: 302356