Pohlazení pro maminky

P4280002Dne 4. května 2017 v 15 h se uskuteční v sále spolkového domu Jordán v Poličce vystoupení žáků naší školy Pohlazení pro maminky.

Ke Dni matek popřejí písničkami a básničkami žáci, kteří reprezentovali naši školu v recitační soutěži Dětská scéna a pěvecké soutěži Poličský skřivánek. Na tyto soutěže se děti připravovaly se svými učiteli v rámci školního projektu Pohlazení pro maminky. V úvodu programu se také představí s několika písněmi soubor flétniček, který se schází v zájmovém kroužku Zdravé pískání a na závěr nejlepší zpěváci i recitátoři ze tříd II. stupně naší školy. Dárečky pro návštěvníky připravily děti ve školní družině a ve třídách I. stupně, na výzdobě a přípravě akce se podílejí také žáci 8. tříd.

Srdečně zvou žáci i učitelé

Počet návštěv - Dnes: 29 | Včera: 57 | Týden: 276 | Měsíc: 177 | Celkem: 302292