Nejlepší žáci školy

img 0913Ve středu 7. 6. 2017 bylo v prostorách zasedací síně městského úřadu odměněno dvanáct nejlepších žáků školy: Tereza Tutková, Vendula Pucharová, Adéla Bartoňová, Lucie Popelková, Anežka Vargová, Aneta Soukalová, David Zahradník, Martin Kysilka, Michal Jílek, Filip Fejt, Richard Vrátný a Jan Jelínek.

Jmenovaní se úspěšně účastnili různých vědomostních, uměleckých i sportovních soutěží. Jejich výčet najdete na našich webových stránkách.

Pan starosta nominovaným žákům osobně poděkoval za jejich práci a odměnil je pamětním listem a věcným darem.

Připojujeme se k blahopřání, těšíme se na úspěchy v novém školním roce a vycházejícím žákům přejeme úspěchy v dalším studiu. Momentky ve fotogalerii.

Počet návštěv - Dnes: 10 | Včera: 53 | Týden: 63 | Měsíc: 298 | Celkem: 302413