logo rozpocet

Žáci 5.C Anna Hoplíčková, Šárka Nahácka, Kamila Sílová a Jan Kaša s vedoucím týmu paní Hoplíčkovou jeli v pondělí 19.6.2017 do Prahy, kde naši školu reprezentovali v celorepublikovém finále soutěže finanční gramotnosti. Jejich tým BANKÉŘI od 27.3.2017 plnil úkoly a bonusové práce, za které získával CHECHTÁKY. Soutěže se zúčastnilo 44 týmů a 10 nejvíce „VYCHECHTANÝCH“ postoupilo do finále před odbornou porotu. Soutěž byla navštívit Česká televize s pořadem Zprávičky. Na záznamy se můžete podívat na stránkách ČT vždy pod dnem finále. Náš tým se umístil na nádherném 2. místě, první POVRLSKÁ PĚTKA se této soutěže již zúčastnila několikrát, naši BANKÉŘI měli premiéru. Ukázali, že mají základní znalosti finanční gramotnosti, uplatnili týmovost a podnikavé dovednosti, vyrobili si tematické masky a předvedli vtipnou scénku k danému tématu. Za odměnu si odvezli mnoho věcných dárků, které si pořídili za získané CHECHTÁKY.

Moc gratulujeme a děkujeme paní Hoplíčkové za skvělé vedení týmu! Momentky ve fotogalerii.

Jana Vaňáková

Počet návštěv - Dnes: 11 | Včera: 57 | Týden: 258 | Měsíc: 159 | Celkem: 302274