Den otevřených dveří na paviloně Masarykovy ZŠ

Začátkem března se konal na paviloně Masarykovy školy Den otevřených dveří. Akce, navazuje na program spolupráce naší školy se školami mateřskými, byla především určena předškolákům a jejich rodičům. V dopolední části se skupiny dětí se svými rodiči a prarodiči zúčastnily výuky v 1. B a C. Zapojily se do hravých forem výuky matematiky a českého jazyka. Školáci své kamarády aktivně seznámili i se svými recitačními a pěveckými dovednostmi. V odpoledních hodinách předškoláci a jejich doprovod pobesedovali s paní učitelkami o výuce na naší škole. Dle svého zájmu si vyzkoušeli cvičení na interaktivní tabuli, skládali geometrické tvary a porovnávali svá řešení. Někteří předškoláci obdrželi od prvňáčků vlastnoručně vyrobené dárečky a od paní učitelky jedničky s pochvalným razítkem. Všichni návštěvníci odcházeli ze školy spokojeni, plni pěkných zážitků.

Počet návštěv - Dnes: 32 | Včera: 84 | Týden: 189 | Měsíc: 1231 | Celkem: 301825