Další úspěch našich žáků v chemické soutěži

Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR

Ve středu 4. dubna 2018 se v prostorách pardubického ABC Klubu konalo slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen regionálního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR. Od 18. ledna jsme netrpělivě čekali na umístění našich žáků Lucie Popelkové, Terezy Vomáčkové a Markéty Zavoralové, které postoupily do regionálního finále mezi 30 nejlepších mladých chemiků z 5 krajů. Ve finále soutěžily v praktických i teoretických dovednostech a znalostech z chemie. Dosáhly vynikajícího umístění.

Tereza Vomáčková - 2. místo
Markéta Zavoralová - 3. místo
Lucie Popelková - 6. místo
Všechny postupují do celostátního finále.

V hodnocení škol se nám letos podařilo vybojovat prvenství. Děvčatům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 12. června jim budeme držet pěsti, neboť v tento den se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice bude konat republikové finále.

Výsledková listina, fotky, ceny na webové stránce: www.mladychemik.cz

Počet návštěv - Dnes: 45 | Včera: 41 | Týden: 144 | Měsíc: 45 | Celkem: 302160