BROUČCI A ZVÍŘÁTKA Z MINIFARMY FALBGERY

img 2980img 2990V pátek 25. 5. 2018 nás navštívila paní Fáberová z Borové u Poličky. Přivezla ukázat dětem z přírodovědného kroužku zvířata ze své farmy. Dětem se moc líbila přehlídka zvířat, zajímavé povídáni paní Fáberové, ale především byly nadšené z toho, že si mohou zvířátka pohladit, pochovat a vodit na vodítku. Viděly morčata, slepice, obrovského kohouta a šneky, kachňátka, užovku červenou a na vodítku si povodily na školní zahradě králíka, fretku a zakrslou holandskou kozu. Moc jsme si to užili a těšíme se na další setkání!

JV

Více ve fotogalerii

Copyright © 2020 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 0 | Včera: 129 | Týden: 275 | Měsíc: 3248 | Celkem: 178534