Matematická olympiáda a Pythagoriáda 2018

V měsících duben – květen se konala okresní kola Matematické olympiády a Pythagoriády, kterých se zúčastnili i žáci naší školy. V kategorii osmých tříd si v Matematické olympiádě nejlépe vedla Anežka Vargová z 8.A, která vybojovala 1. místo, v 7. ročníku se úspěšnými řešitelkami staly Barbora Stodolová a Zuzana Macháčková z 7.A a v 6. ročníku na pěkném čtvrtém místě skončil Adam Havlík, dalšími úspěšnými řešiteli se stali Jan Kaša a Štěpán Klusoň z 6.A třídy.

V okresním kole Pythagoriády pro 8. ročník vybojovala 3. místo Anežka Vargová, na pěkném 5. místě skončil Jan Kašpar, oba z 8.A. V 6. ročníku nás nejlépe reprezentoval Viktor Olšinár z 6.A třídy. V 5. ročníku na 6. místě skončila Lucie Kotvová.

Gratulujeme k dosaženým výsledkům!

Počet návštěv - Dnes: 46 | Včera: 84 | Týden: 203 | Měsíc: 1245 | Celkem: 301839