DOBA MEDOVÁ ANEB JAK SE ŽIJE VČELKÁM

img 3286img 3299Třída 1.C ukončila začátkem června svůj celoroční projekt výrobou MEDOVÉ KNIHY. Celý den děti pracovaly na obale své knihy v Mozaice pod vedením Aleny Hejdukové, vyslechly odborný výklad pana včelaře Jiřího Křivky a ochutnávaly pravý domácí med. Stránky své knihy děti shromažďovaly v průběhu roku v hodinách matematiky, českého jazyka, světa poznání, výtvarných činnostech a některé si vytvořily doma samy či společné s rodiči. Velmi se nám hodila akce CBM s názvem O včelách a lidech, kde děti získaly nové informace o daném tématu. Knihu dětem svázala naše paní asistentka Lucie Štarmanová a na závěr projektu maminka paní Procházková všem uháčkovala včeličky s překvapením. Děti se seznámily s pracovitými včelkami a zjistily, proč jsou tolik užitečné. Příští rok chceme v projektu nadále pokračovat a ještě něco více se dozvědět o světě včel. Moc všem děkujeme za pomoc a inspiraci!

Včeličky 1.C

Více ve fotogalerii