Oslava 90. výročí - setkání seniorů

p9030001U příležitosti oslav 90. výročí naší školy se první den školního roku, 3. září 2018/2019, uskutečnilo setkání s bývalými učiteli a zaměstnanci. Vystoupení žáčků 3. třídy pod vedením paní učitelky Mohelníkové všechny přítomné mile přivítalo a potěšilo. Hosté se zájmem vyslechli skvěle připravený proslov paní ředitelky Lenky Novotné o historii školy doprovázený dobovými fotografiemi a vyprávění o náročné rekonstrukci školy, o vybudování nového sportoviště a zahrady pro ŠD. Nahlédnutím do sbírky fotografií učitelských sborů a kolektivů jednotlivých tříd si hosté připomněli roky strávené na této škole a společně zavzpomínali na své kolegy. Setkání bylo zajímavé i pro nás stávající učitele. Loučením se nesla slova díků a přání mnoha úspěchů naší škole.

Počet návštěv - Dnes: 34 | Včera: 65 | Týden: 216 | Měsíc: 891 | Celkem: 301485