Slavnostní setkání učitelů

I nadále pokračují oslavy naší školy v duchu: „Masarykova základní škola – 90 let a stále krásná a svěží“.

V pátek 9. listopadu se uskutečnilo v Divadelním klubu Slavnostní setkání učitelů. Sešli se tu nejen současní učitelé Masarykovy základní školy, ale i učitelé dalších škol z Poličky a okolí. Mezi hosty jsme mohli potkat i bývalé kolegy.

Setkání zahájila paní ředitelka Lenka Novotná zajímavě a vtipně zpracovanou prezentací o historii a současnosti naší školy, kterou doprovodila svým slovem. Pro hosty bylo připravené nejen občerstvení, ale i kulturně-vzdělávací program. Nejdříve si všichni zazpívali a zatancovali v rytmu tónů cimbálové kapely Réva. A jelikož se tu sešli samí pedagogové, nesměla v programu chybět i vzdělávací vložka. Zástupci škol si mohli zasoutěžit a ukázat, jací jsou znalci vína. Celou ochutnávku moderovala a informacemi o jednotlivých druzích vína diváky poučila Ilona Navrátilová. Po večeři hosty roztančila skupina Paní věší prádlo, jejímž zpěvákem je náš oblíbený tělocvikář Petr Schaffer.

Celá akce se vydařila, všichni odcházeli spokojení a dobře naladění.

Počet návštěv - Dnes: 63 | Včera: 51 | Týden: 296 | Měsíc: 971 | Celkem: 301565