KET FOR SCHOOLS  

IMG 2082V sobotu 15.12.2018 vybraní žáci z 9.A a jedna žákyně z 9.C skládali v Brně mezinárodní jazykovou zkoušku v angličtině KET FOR SCHOOLS. Tato zkouška se skládá ze tří částí: writing and reading, listening a speaking. Na tuto zkoušku se připravovali pravidelně hodinu týdně navíc od šestého ročníku. V běžných hodinách angličtiny plnili navíc různé úkoly a cvičení, které rozšiřovaly jejich znalosti a schopnost komunikovat v angličtině. Strávili spoustu času studiem různých materiálů, poslechů a konverzace. Jejich obrovské úsilí se nakonec vyplatilo, neboť všichni žáci zkoušku úspěšně složili. 6 žáků dosáhlo požadované jazykové úrovně A2, 3 z nich dokonce za vynikající výsledek získali úroveň B1. Všem žákům velice blahopřejeme.

Copyright © 2019 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 2 | Včera: 53 | Týden: 217 | Měsíc: 773 | Celkem: 159287