Krajské kolo v přehazované

kr kolo prehazovana 2019V letošním roce v kategorii II. ASŠK uspořádalo překvapivě přehazovanou 4. – 5. tříd. Naše škola se stala pořadatelem tohoto kola. Z původně přihlášených pěti družstev se sešla družstva čtyři. ZŠ Palackého náměstí M. Třebová, ZŠ Třebařov a dva naše týmy.

Masarykova A, B byla složena dle výběru kabinetu TV. Sešli se zde volejbalistky, hokejisté, fotbalisté a florbalisté. Taktice a herním kombinacím věnovali jednu hodinu před turnajem.

Velká pochvala pro všechny zúčastněné. Polička A bez větších problémů nepoznala hořkost porážky a B tým velmi bojoval a makal, a tak si zasloužil celkové druhé místo.

Školu reprezentovali: Šícha, Karlík, Klouzal, Husák, Král, Petrák, Krištof, Sodomková, Stýblová, Bulvová, Zelendová, Langrová, Dospíšilová, Tobiášová, Šimonová.

Tým Masarykovy školy má možnost reprezentovat školu v celorepublikovém finále 28. – 29. 3. v Liberci.

Přílohy:
Stáhnout tento soubor (Krajske_kolo_prehazovana_tabulka_2019.pdf)Tabulka turnaje[ ]401 kB

Počet návštěv - Dnes: 23 | Včera: 50 | Týden: 230 | Měsíc: 1272 | Celkem: 301866