Pohlazení pro maminky 2019

P2140001Již od ledna začali naši žáci od 1. do 5. tříd připravovat projekt Pohlazení pro maminky. Všechny děti si společně se svými učiteli a rodiči vybíraly texty a písně k přednesu, se kterými se zúčastnily třídních a školních kol recitačních a pěveckých soutěží. Ze školního kola recitační soutěže postoupilo do oblastního kola 9 žáků. Vedli si velmi dobře a ve všech kategoriích pro naši školu získali 1. místo: v 0. kat. Anna Šafářová, 1. kat. Adéla Nguyen, 2. kat. Barbora Groulíková a 2. m. v 2. kat. získala Vanda Klusoňová. Všichni postupují do okresního kola soutěže ve Svitavách. Také ve zpěvu soutěžili naši malí zpěváci ve školním kole a 15 nejlepších postoupilo do soutěže Poličský skřivánek. Všem soutěžícím přejeme hodně úspěchů v dalších kolech soutěží. Ti nejlepší potom předvedou své umění při společném vystoupení Pohlazení pro maminky 25. dubna 2019 v CBM Polička. Momentky ve fotogalerii.

-sm-

Počet návštěv - Dnes: 3 | Včera: 56 | Týden: 266 | Měsíc: 1308 | Celkem: 301902