Den dětí ve školní družině

Dne 3. 6. 2019 probíhala v prostorách školní zahrady úspěšná akce „HRY BEZ HRANIC“, k příležitosti MDD. V dopoledních hodinách byl program pořádán pro předškolní děti mateřských škol z Poličky a v odpoledních hodinách pro děti navštěvující školní družinu. Bylo připraveno mnoho zajímavých a zábavných disciplín. Děti mohly opakovaně plnit různé úkoly a získávat body, které si pak směnily za sladkosti. Na 10 stanovištích, ve funkci rozhodčích, pomáhali žáci 8. ročníku základní školy.

Děti i pedagogové ŠD prožili příjemný den a už teď se všichni těší na příští rok.

Copyright © 2019 ZŠ Masarykova Polička. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.

Počet návštěv - Dnes: 7 | Včera: 121 | Týden: 7 | Měsíc: 2141 | Celkem: 162400